PanelMax Nedir?

PanellMax Metal Asma Tavan sistemleri, T-24 ve T-15 taşıyıcı sistemlere alüminyum ya da çelik plakaların serbest olarak oturtulması suretiyle oluşturulur. Serbest oturtulan farklı cins ve perforasyon özelliklerine sahip plaklar taşıyıcı profilden 8 mm sarkmalı olacak şekilde imal edilmektedir. Çeşitli boyut ve perforasyon seçenekleri ise sunulan  plakalar, kolay montaj- demontaj özelliğinin yanı sıra tavanda farklı bir fuga ve derz etkisi açısından estetik bir tercih olarak tüm mahallerde kullanılabilir.

PANELLMAX 30×30 Metal asma tavan sistemleri özel taşıyıcı sistemlere, özel tırnaklı alüminyum ya da çelik plakaların entegre edilmesi suretiyle oluşturulur. Çeşitli boyut ve perforasyon seçenekleri ise sunulan  plakalar, derzlerin estetik ve kesintisiz görünümünün yanı sıra hastane, mutfak mahallerinde asma tavan için en uygun çözümü sunar.

Panellmax Asma Tavan

Bu tür tavan uygulamarı bir çok alanda ve mekanda kullanılmaktadır. Özellikle geniş ve büyük iş yerlerinde , Mağazalarda ve Marketlerde, Garaj ve kapalı mekanlarda tavan dekorasyonu ve  akusikk tavan sistemleri olarak kullanılmaktadır. Metal asma tavan sistemleri uzun ömürlü olup asla kırılma ve çatlama yapmaz. Bakımı çok kolay olup montajı ve sökülmesi çok basit ve kolaydır. Bu tür tavanlarda istenilen bölgeye aydınlatma armatörü kullanılabilir. Metal asma tavanlar genelde 30 x 30cm veya 60 x 60 cm boyutlarında uygulanır.

lay on metal asma tavan

Lay-İn- kenar-detay

Clip-İn- kenar-detay